Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odezwały się  nieporadne pisowskie trole ....jak nie rozumiecie strajkujących to sami uczcie swoje dzieci...życzę przyjemnego nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet 5 groszy nie dawać tym belfrom lub dać podwyżkę ale zabrać wszystkie dodatki i przywileje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktycznie 90 % nauczycieli nie chce bądź też nie potrafi przekazać wiedzy. To w większości dzięki rodzicom i korepetycjom dzieciaki nadrabiają zaległości w edukacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem nie jest strajk nauczycieli, problemem jest to, że wzięli dzieci na zakładników. I należy stanowczo zaprotestować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja za strajk zwolnił bym nauczycieli dyscyplinarnie z roboty! Z powrotem przyjął bym tylko połowę z umowa na 8 godzin pracy dziennie !!! Wtedy może by się nauczyli szanować innych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół Polski pracuje za mniej niż 2500. Nie pasuje ? To zapraszam do mnie do firmy. Strajki , to będziecie sobie oglądać tylko w telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba się to niech zmienią pracę. tylko gdzie dostaną takie pieniądze za 18 godzin w tygodniu i 3 miesiące wakacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom nauczania od 1989 roku ciągle się obniża, co od wielu lat sygnalizują wykładowcy wyższych uczelni. Jednocześnie zarobki nauczycieli wzrastają. Coś jest więc nie w porządku. Nie można nagradzać podwyżkami ludzi, którzy nie tylko nie mają osiągnięć, ale przeciwnie - obniżają poziom nauczania w szkołach podstawowych i średnich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś napisze , co będą miały dzieci z tej podwyżki dla nauczycieli? czy juz nie będzie trzeba płacić, nie ktorym dzieciom korepetycji? czy moze poprawi się jakosc nauczania ?niech mi ktoś to wytłumaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracują na pół etatu to wiadomo, że nikt im nie będzie płacił za cały etat. Weźcie się do roboty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielom odebrać przywileje z Karty. 40 godzin pracy tygodniowo. Tych co nie mają osiągnięć, POgonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mało zarabiasz jeden z drugim jako nauczyciel są etaty w budownictwie , tylko tam trzeba pracować 10 godzin dziennie plus dojazdy na budowę i powrót do żonki lub na hotel. kiedyś dawaliście rady że nie każdy musi być górnikiem , teraz ta sama odpowiedź nie każdy musi uczyć nasze dzieci,tylko gdzie będę miał tyle wolnego jak nie w szkole. mówienie o dokształcaniu to brednie, chyba każdy z nas musi się douczać przez całe życie , a książeczki kupuję za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mam uwierzyć, że po podwyżce stanie się cud, nauczyciele nagle przyłożą się do swojej roboty i skończą się korepetycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zreflektują się jak za kwiecień dostana po 500 + i nic więcej :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas opodatkować korepetycje!! I skończą się strajki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele co wybieracie??? Podwyżkę plac?? Albo paragony za prowadzenie korepetycji i pobieranie opłat za to czego nie nauczycie w szkole!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam apel do przewodniczących klas w szkołach proszę wyłączenie z lekcji tych nauczycieli co strajkują. Natychmiast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wszyscy rodzice solidaryzują się ze strajkiem nauczycieli. "Dziś rozmawiałem z przedstawicielem kancelarii prawniczej w sprawie przygotowania pozwu wobec Broniarza w wypadku nieprzystąpienia mojego syna do egzaminu maturalnego w wyniku strajku. Będę żądał odszkodowania od niego jako osoby prywatnej. Każdy rodzic tak powinien zrobić" - poinformował na Twitterze mieszkaniec Katowic. " I zrobie to samo !!!1 A dodatkowo, jeśli rekrutacja przesunie się na wakacje i uniemożliwi mojemu dziecku wyjazd na opłacone juz wakacje, pozwę o zwrot kosztów szkołę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ty kurła gnoju do mycia bo kłamiesz pjoter nie każda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz Kramek, praktyk i teoretyk ukraińskiego Majdanu tak kazał, aby ZNP zadziałało w akcji wyłączania rządu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...